- On the Lukasiewicz probability theory on IF-sets
Počet záznamov: 1  

On the Lukasiewicz probability theory on IF-sets

  1. TitleOn the Lukasiewicz probability theory on IF-sets
    Author infoBeloslav Riečan, Katarína Petrovičová
    Author Riečan Beloslav 1936-2018 (50%) UMBFP10 - Katedra matematiky
    Co-authors Petrovičová Katarína (50%)
    Source document Tatra Mountains Mathematical Publications. Vol. 46, no. 2 (2010), pp. 125-146. - Bratislava : Slovenská akadémia vied, 2010 ; International Summer Conference on Real Functions Theory medzinárodná konferencia
    Keywords pravdepodobnosť - probability   IF sets   limit theorems  
    LanguageEnglish
    CountrySlovak Republic
    systematics 519.2
    Public work category AFC
    No. of Archival Copy16917
    Repercussion categoryMASHINCHI, Mashallah - KHALEDI, Ghader. On lattice structure of the probability functions on L*. In Applications and applied mathematics : an international journal. ISSN 1932-9466, 2012, vol. 7, no. 1, pp. 71-98.
    Catal.org.BB301 - Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici
    Databasexpca - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    ReferencesPERIODIKÁ-Súborný záznam periodika
    nerozpoznaný

    nerozpoznaný

Počet záznamov: 1  

  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.