Title statementViktoria Plzeň - Mistři! : Gambrinus liga 2012/13 / Viktor Steinbach
    Phys.des.118 s. : barev. il., portréty ; 25 cm
    ISBN978-80-7211-443-6 298.00
    Additional Variant TitlesMistři!
    NoteObsahuje bibliografické odkazy
    AnnotationDramatická sezona fotbalové Gambrinus ligy 2012/13 skončila triumfem Viktorie Plzeň. Byla v čele tabulky po většinu soutěže, od 14. kola prakticky nepřetržitě, ale nakonec se stejně rozhodovalo až ve vypjatém finiši. Svěřenci trenéra Pavla Vrby vyhráli českou nejvyšší soutěž podruhé během tří let a pomohli společně s hokejisty HC Škoda získat pro Plzeň double, tedy titul ve dvou nejsledovanějších sportech v republice. V této knize je chronologicky zaznamenána cesta Viktorie Plzeň za ligovou mistrovskou korunou. Ohlédnutí za jednotlivými zápasy doplňují statistiky a kvalitní fotografie. Publikace je jedinečnou připomínkou, s níž se každý fanoušek může i po letech vracet ke skvělé sezoně, v níž západočeský klub obnovil vládu nad tuzemským fotbalem. Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz
    Corporation FC Viktoria Plzeň (fotbalový klub)